Kontakt oss

Hva kan vi hjelpe deg med? Ta kontakt med vårt hovedkontor for både anleggstjenester og pukkverk henvendelser.

Åpningstider mandag til fredag, 0700 – 1500

Adresse

Mjåvannsvegen 18, 4628 Kristiansand S

Telefon

(+47) 381 84 700

Epost

post@frustol.no

Org Nr.

935 665 264

Kristen Fjeldsgård

Daglig leder

(+47) 918 01 606
kristen@frustol.no

Runar Hodne

Prosjektleder

(+47) 943 71 085
runar@frustol.no

Johan Systad

HMS/KS. Kalkulatør

(+47) 416 26 563
johan@frustol.no

Tove Øydna

Kontor/regnskap

(+47) 950 51 175
tove@frustol.no

Svein Frustøl

Marked

(+47) 958 40 000
svein@frustol.no

Andre Sviland

Formann

(+47) 994 51 181
andre@frustol.no

Espen Dåstøl

Anleggsleder

(+47) 900 56 396
espen@frustol.no

Kristian Homme

Transportkoordinator

(+47) 915 37 955
kristian@frustol.no

Mikael Lunde

Maskinflytting

(+47) 415 58 486
mikael@frustol.no

Joakim Øvland

Verksmester

(+47) 924 55 922
joakim@frustol.no